[sigplus] Critical error: Image gallery folder dobryadres/otwarcie_biblioteki is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Utworzono: piątek, 08. listopad 2013 22:02

{gallery}dobryadres/otwarcie_biblioteki{/gallery}

Utworzono: wtorek, 05. listopad 2013 22:02

Utworzono: środa, 23. październik 2013 21:49

Wierzymy, że wyjątkowe miejsce zasługuje na wyjątkowe logo. Może ktoś z Was ma pomysł, jak powinno wyglądać? Na Wasze prace czekamy do 4 listopada. Możecie nadsyłać je drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź składać osobiście w siedzibie Fundacji (al. Marylskiego 7, Książenice). Na autora najoryginalniejszego projektu czeka nagroda!

Utworzono: środa, 23. październik 2013 21:37

Witam cię kartek szelestem,
Tytułem na pierwszej stronie,
witam!
Bo po to przecież jestem,
Żebyś mnie ujął w dłonie
I czytał!

W tym roku, po raz kolejny, Fundacja Miasto-Ogród Książenice wzięła udział w konkursie grantowym „Działaj Lokalnie”. Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu może Was zaprosić do współpracy przy nowym projekcie. Wspólnie stwórzmy Omnibook-a (omni – wszystko; book – książka) – niezwykłą książenicką bibliotekę! Chcemy by była nie tylko przytulną czytelnią, ale przede wszystkim przyjaznym miejscem spotkań dostępnym dla wszystkich mieszkańców. Aby się udało, potrzebujemy waszej pomocy. Podzielcie się z nami Waszymi książkami! Nie gódźcie się na to, by papierowi mieszkańcy domowych półek drżeli z zimna – pozwólcie im krążyć z ciepłych rąk do rąk. Na pewno każdy z Was ma w domu przynajmniej kilka atrakcyjnych pozycji wydawniczych, którymi mógłby nas obdarować. Starym, niechcianym książkom zalegającym w kartonach oraz lekturom szkolnym mówimy stanowcze nie. Zależy nam na tym, by były to takie dzieła literackie, które sami – z czystym sumieniem – polecilibyście innym. Przyjdźcie i podarujcie Omnibook-owi jakąś niesamowitą lekturę. Niech regały uginają się pod niezliczoną ilością woluminów różnej maści!

Czekamy na Was codziennie w bibliotece

(budynek Fundacji, I piętro; al. Marylskiego 7, Książenice)

w godzinach 15:00-18:00.