[sigplus] Critical error: Image gallery folder dobryadres/wydarzenia/Fundacja_wspiera is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Chełmoński w spódnicy

Utworzono: poniedziałek, 14. kwiecień 2014 16:01

Fundacja Miasto-Ogród Książenice zgłosiła Panią Annę Mielczarek-Kulak, artystkę plastyka, do honorowego wyróżnienia Mecenas Kultury w kategorii osób zasłużonych dla tworzenia, rozwoju i ochrony kultury w Powiecie Grodziskim.
Pani Anna mieszka i tworzy w okolicach Grodziska Mazowieckiego, jej aktywność w szerzeniu wiedzy o sztuce oraz jej twórczość dotarły do wielu odbiorców zarówno w kraju, jak i za granicą. Swoje obrazy maluje w plenerze, utrwalając piękno naszej okolicy, i dlatego przez mieszkańców oraz publicystów nazywana jest często „Chełmońskim w spódnicy”.
W piątek 4 kwietnia odbyła się w Pałacu w Stawiskach wyjątkowa uroczystość nadania wyróżnień. Dla naszej Fundacji oraz Pani Anny Mielczarek-Kulak były to wyjątkowe chwile, które będziemy długo wspominać. Pani Anna otrzymała tytuł Mecenas Kultury roku Chełmońskiego 2014. Gratulujemy!

{gallery}dobryadres/wydarzenia/Fundacja_wspiera{/gallery}